Број на оглас: 3665141
Објавен на: 19.09.2020, 21:23
1 / 8

VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf Plus
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vw golf 5 plus 1.9tdi 105ks 2005 godina vo dobra sostojba voziloto e uvezeno od italija ima plateni davacki do registracija