Број на оглас: 3664910
Објавен на: 02.08.2020, 12:09
1 / 8

OPEL AGILA

1.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Agila
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opek Agila
Registra 07/2021
Klima
Novi gumi