Број на оглас: 3664903
Објавен на: 15.09.2020, 09:38
1 / 6

Килимче

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Вид на оглас: Се продава


Рачни изработки
за комбинација со друг производ следува попуст од 5% на вкупната цена