Број на оглас: 3664893
Објавен на: 27.09.2020, 10:32
1 / 12

AUDI SQ7 4.0 TDI V8 435 ks

1 €
Марка:
Audi
Модел:
SQ7
Година:
2018
Гориво:
Дизел
Километри:
70000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
320 kw / 435 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI SQ7 4.0 TDI V8 435 ks uste 18 meseci e pod garancija moze da se vidi i proba vo sekoe vreme za poveke samo na tel 077695955