Број на оглас: 3664853
Објавен на: 25.09.2020, 16:22
1 / 6

Нива-Струга-Франгово

13 € Цената е фиксна
Квадратура:
2779 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Парцела бр. 75
Катастарска општина франгово-вон-град
Парцелата се наоѓа во близина на полициската станица Франгово.
Должината од главниот пат до парцелата е 250м.
Димензии на парцелата се 29м со 105м.
Парцелата е со најдобар облик и позиција во таја област обезбедена со широк пат од 5 м погодна за овошки,пчеларство, земјоделие, штали, плац за градежни материјали и т.н.