Број на оглас: 3664851
Објавен на: 02.08.2020, 09:44
1 / 11

PEUGEOT 206 1.4 HDI 50KW.ELEGANCE OPREMA

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-PEUGEOT 206 1.4 HDI SO OPREMA-
-KLIMA
-FABRICKI ZATEMNETA
-ALARM
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-FABRICKO RADIO CD
-SERVO
-KOZEN VOLAN
-RIKARDO SALON
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
-PRVA BOJA
-HALOGENI
KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA
CENATA NE E FIKSNA MOZE DOGOVOR...
--IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA--
--AVTO PLAC MIKI—
VW-GOLF-POLO-LUPO-PASSAT-
-AUDI-A2-A3-A4-
-MERCEDES-E-C-A-
-BMW-320D-330D-
-OPEL-VECTRA-ZAFIRA-CORSA-
-FORD-FOCUS-FIESTA-
-FIAT-STILO-DOBLO-PUNTO-
-PEUGEOT-206-207-307-
-CITROEN-C1-C2-C3-C4-C5-
-SEAT-IBIZA-LEON