Број на оглас: 3664844
Објавен на: 02.08.2020, 09:23
1 / 7

AUDI A6 2 0 TDI EXSTRA SOCUVANA REGISTIRANA SERVISIRANA

5.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dvozonski klimatronik raboti perfektno
EXSTRA SOCUVANA