Број на оглас: 3664801
Објавен на: 03.08.2020, 11:59
1 / 11

PASSAT 1.9 TDI-110ks- PASAT (Bora.Golf.Seat.Audi.Fiat.Opel)

2.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passat so full oprema kako nov
Klima ladi ekstra
Voziloto e na bg tabli....