Број на оглас: 3664791
Објавен на: 04.08.2020, 09:58
1 / 11

Se prodava polo

3.350 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
56 kw / 76 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kupena od prv gazda od Avstrija.. koristena za sopstveni potrebi nema nikakvi zabeleski nikakvi mani kompletno ispravna redovno servisirana registritana novi gumi moze da se vide vo sekoe vreme.. tel 071-996-990