Број на оглас: 3664788
Објавен на: 02.08.2020, 01:56
1 / 6

Se prodava Ssangyong REXTON 4WD 2005god

По Договор
Марка:
Ssangyong
Модел:
REXTON
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Ssangyong REXTON so 4WD vo odlicna sostojba
Motor Mercedes 120 kw
Manuelen Menuvac
Info 070/368-295