Број на оглас: 3664778
Објавен на: 02.08.2020, 01:03
1 / 5

Prikolka polupeokolka kiper

По Договор 16.500 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


40 кубика беналу.алумин цела во одлична состојба рег. цела година зелен картон.цена по договор