Број на оглас: 3664769
Објавен на: 02.08.2020, 00:44
1 / 5

Hamachii FYM 150cc 2008 ...

По Договор 1 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Крос/Ендуро
Година:
2008
Модел:
Hamachi
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Hamachi 150cc 2008 god..
Pominati 6500km..
Motorot e servisiran smeneto e se od potrosen matrijal i e vo odlicna sostojba..
Nov Akomulator..
⛽3l/100km...
So dokumenti i prevod istecena reg...
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme..

Inff:079-322-204