Број на оглас: 3664768
Објавен на: 10.08.2020, 10:33
1 / 12

Audi a6 19tdi 131ks kako od fabrika

4.444 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e kako.nova bez nikakvi popravki bez zameni samo kes odrzavono samo vo ovlasteni servisi ima fakturi za se cenata za kes e 4000e posledno bez pregovori koj e za extra vozilo neka poveli