Број на оглас: 3664727
Објавен на: 01.08.2020, 23:07

Tiko Tico motori dekli

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motori so garancija mozat dase zapalat cujat i vozat posle gi vademo Dekli menjaci letvi farovi stopovi Novi i polovni delovi ima sve za tikovci ekstra