Број на оглас: 3664705
Објавен на: 01.08.2020, 22:27
1 / 1

Volan za Seat Leon mk2

1.800 МКД
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Tип на делови:
Управниот /Серво /волан

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam volan za Seat Leon 2005-2009 bukvalno kako nov bez grepka.
Volanot e toj od slikata samo bez komandi i airbag.