Број на оглас: 3664672
Објавен на: 27.02.2021, 11:26
1 / 1

Kuka vo Makedonski Brod

1 €
Број на соби:
7
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Во градба
Опрема:
Празен
Број на балкони:
4 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
M. Brod

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata e karabina. Imotno pravno I urbanisticki so komplet I dokumenti