Број на оглас: 3664656
Објавен на: 04.08.2020, 10:21
1 / 7

AUDI A6 3.0 224 ks QUATRO 2005 GOD(golf.bmw.passat.opel

5.200 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 3.0 224 KS 2005G QUATRO
DONESENA OD ITALIJA KUPENA OD SALON (STARO ZA NOVO)

ABS
AIRBAG
KLIMATRONIK
NAVIGACIJA
CD SARZER
AL BANDAZI 18" SO GUMI 90%
KOZEN INTERIER

KOLATA E NA BG TABLICI MOZE DASE CARINE ZA EDEN DEN....