Број на оглас: 3664650
Објавен на: 07.08.2020, 11:49
1 / 8

GOLF 4 1.9 TDI 90KS 1998G (passat.bora.opel.ford

2.600 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF VO EKSTRA SOSTOJBA REGISTRIRAN DO 01-06-2021GOD

4 NOVI GUNI TIGAR (2019)
KLIMATRONI LADI
SERVIS KOMPLET REBRASTI VODNA PUMPA ( FISKALNA.. FAKTURA)