Број на оглас: 3664579
Објавен на: 08.08.2020, 19:59
1 / 12

Se prodava namesten stan

25.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
46 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Северозапад
Адреса:
Delcevo

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Delcevo yl.Kej na bregalnica 3/1-11
Stanot se prodava renoviran so namestai .so rok za izseluvanje do 1 godina.
Tel:078553682