Број на оглас: 3664572
Објавен на: 03.08.2020, 20:51
1 / 8

HUAWEI P 20 - 128 -NOV !!

10.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
HUAEI P 20 - 128
Боја:
Blue
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PERFEKTNO ZACUVAN HUAWEI
P 20 - 128 GIGA
TELEFONOT E CELO VREME SLUZEN SO ZASTITNO STAKLO I ZASTITNA MASKA BEZ TRAGI NA KORISTENJE !
RABOTI BESPREKORNO -NIKOGAS NE E SERVISIRAN !!!
ZEMEN OD T- MOBIL - FABRICNO NEVERLOCK!
KORISTEN 1 GODINA GO PRODAVAM PORADI OBNOVA NA DOGOVOR !