Број на оглас: 3664504
Објавен на: 05.08.2020, 16:40
1 / 2

Honda Dominator NX 650 cc

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Honda
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
1990
Модел:
Dominator NX 650
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba kako na slikite, so dokumenti do lani registriran, 4 takten 650 cc