Број на оглас: 3664503
Објавен на: 01.08.2020, 17:40
1 / 4

Agregat 5,5kw

500 €

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


Agregatot e koristen edna godina
za vikendica nogu malku raboten
pale na kluč i na konop nema razlika od nov