Број на оглас: 3664372
Објавен на: 07.08.2020, 13:46
1 / 12

Citroen C4

5.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2011
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen c4 1.4, septemvri 2011, napraven generalni servis, diskovi i pločki komplet smeneti, nov akumulator, svekici, puneta klima. Kupene od Avtonova Citroen. Kolata se prodava poradi kupeno novo vozilo