Број на оглас: 3664371
Објавен на: 03.08.2020, 12:56
1 / 12

🇩🇪🇩🇪 Opel Astra H FaceLift 1.7 CDTI 74 KW 2008/9 Godina🇩🇪🇩🇪

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇩🇪🇩🇪 Opel Astra H FaceLift 1.7 CDTI 74 KW 2008/9 Godina Servisirano golem i mal servis Registrirano Smenet Set Zamajc ulje filteri Kolata e vo extra sostojba bez Nikakvo Vlozuvanje Slobodno Moze da se proveri Kaj Sakate

✔️Opel Astra H FaceLift 1.7 cdti 74 Kw
✔️Aux-Cd Mp3
✔️ Senzori za dozd
✔️Senzori Pozadi
✔️M+S Gumi 16 ki Mischelin
✔️Tempomat
✔️Bord Kompjuter
✔️ Greaci na Retrovizori
✔️2008/9 godina
✔️ 2 Kluca
✔️ klimatronik (ladi prefektno)
✔️4 elektricni satkli

Kontakt...☎️071771117