Број на оглас: 3664343
Објавен на: 04.08.2020, 16:54
1 / 12

Fiat Panda

27 €
Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prekrasen gradski avtomobil so mala potrosuvacka 2006 god uvezena od ch so novi gumi so servisna istorija 165 iladi km podetalni inf 078 345 544 bez zamena