Број на оглас: 3664294
Објавен на: 08.08.2020, 14:20
1 / 2

Скоро нов Xiaomi 5A

4.500 МКД Цената е фиксна 5.000 МКД
Марка:
Xiaomi
Модел:
5A
Боја:
Silver
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Речиси нов, функционира одлично.
Го користеше многу кратко мајка ми.
Како додадок има маска и заштитно стакло.
Без замени.