Број на оглас: 3664265
Објавен на: 04.08.2020, 08:24
1 / 12

Mercedes A 160 cdi(60 kw)Elegance 2008 godina

4.200 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
A 160
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes a 160 cdi (60kw) elegance 2008 godina
Avtomobilot e vo besprekorna sostojba, maksimalno zacuvan, so realni km za koi moze da se proverat preku internet, 204000 km, greaci na sedishta, kozen volan so komandi za radio i telefon, fabricko radio cd, klima koja rabote perfektno, al bandazi 15 ki so odlicni gumi, nov akumulator, elegance oprema, naslonuvac za race, nov uvoz od italija so sredeni site dokumenti i prevedeni, itn
Za poveke info na tel :072-757-586