Број на оглас: 3664253
Објавен на: 01.08.2020, 12:27
1 / 6

MONDEO 1.8D

650 €
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
64 kw / 87 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford mondeo 1.8 d vo solidna sostojba.klima ispravna...