Број на оглас: 3664146
Објавен на: 08.08.2020, 17:16
1 / 5

Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

170 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se izdava deloven prostor od 40m2 ,vo stroguot centar na Stip,na glavnata ul.Vanco Prke,cena mnogu povolna