Број на оглас: 3664084
Објавен на: 06.08.2020, 09:55
1 / 6

Focus 29er

400 € 420 €
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
20 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Focus 29er golemina L alivio acera 3x9,hidraulika tektro....