Број на оглас: 3664070
Објавен на: 03.08.2020, 14:25
1 / 3

Resiver Sony 5.1

2.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вид на оглас: Се продава


Ispraven
Modelot go ima na slikite
Dalinsko nema
Snaga 5x30w
Tel.077-755-905
!!! Cenata e za resiverot,tunerot ne!!!