Број на оглас: 3663999
Објавен на: 06.08.2020, 13:00
1 / 4

Kiper poluprikolka prikolka

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


КАРНЕЛ тешка 5500 кг.нова церада гуми одлични рег.со зелен картон.Цена по договор. Лице за контакт ЗЛАТКО 071 267 535