Број на оглас: 3663893
Објавен на: 02.08.2020, 09:34
1 / 1

Se prodava gliser Tahoe q4 SS

1 € 12.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Вид на оглас: Се продава


Mercruizer 3.0 l 99kw
Vo odlicna sosotojba servisiran registriran spremen za sezona
Tel za kontakt
075839936