Број на оглас: 3663804
Објавен на: 02.08.2020, 20:30
1 / 1

Mercedes 1217 Мерцедес

3.800 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes 1217 registriran do 07.2021 vo ispravna sostojba so novi gumi.
Kontak 076376442