Број на оглас: 3663791
Објавен на: 03.08.2020, 15:28
1 / 3

Samsung Galaxy A41 NOV 2 god Telekom garancija

14.500 МКД Цената не е фиксна 15.000 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
A41
Боја:
White
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy A41 - НОВ неотворен, земен вчера од Телеком со 2 годишна официјална гаранција и фул пакување.

Цена: 14.500 ден.

Во телеком и нептун се продава 18.000, а во мобилари 16.000.
Така да кој сака ганц нов телефон од телеком со цена пониска за 4000 денари нека повели.

070 474 648