Број на оглас: 3663721
Објавен на: 31.07.2020, 16:28
1 / 2

Se prodava Peugeot Partner!!!

1.000 € Цената е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot Partner 1.9 d, 2000 godina, so DEFEKT NA MOTOR. registriran do 02.2021.rebrast kais nov. Lice za kontakt 078339985.