Број на оглас: 3663711
Објавен на: 31.07.2020, 16:14
1 / 8

BMW 118 D 2005 godina

5.300 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 118 D, 2005 godina , kupeno od Germanija od prv gazda, so aktiven TIF vo 2015 godina. Kolata e vo perfektna sostojba.