Број на оглас: 3663680
Објавен на: 31.07.2020, 15:41
1 / 3

Citroen C4 2.0 HDI EXTRA

3.950 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
136 kw / 185 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zacuvan i domakinski odrzuvano vozilo, uvezeno od SWISS, napraveni site servisi, bez dodatni vlozuvanja. KONTAKT 078310455