Број на оглас: 3663593
Објавен на: 04.08.2020, 08:35
1 / 8

Mercedes E 290 Td Se Prodava i Menuva 5555

1 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba