Број на оглас: 3663460
Објавен на: 31.07.2020, 12:03
1 / 12

Kia Ceed 1.6crdi Nov uvoz svajcarija🇨🇭🇨🇭🇨🇭

По Договор
Марка:
Kia
Модел:
Cee'd
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia Ceed 1.6crdi 2007 85kw vo odlicna sostojba. Nov uvoz svajcarija so plateni davacki do registracija ....
Oprema:
*Aluminiumski bandazi
*Klimatronik
*ABSkocnici
*ESP kontrola na prolizguvanje
*Radio,cd,mp3,aux,usb
*Bordkompjuter
*Polukozen enterier
*Kozen volan
*Komandi na volan
*Tempomat
*Elektrika na prozori i retrovizori
*Centralno zaklucuvanje
*Svetla za magla
*Senzori za dozd i svetla
Plateni davacki do registracija.
Tel za kontakt
071-242-905 BEZ ZAMENI !!