Број на оглас: 3663409
Објавен на: 04.08.2020, 13:32
1 / 2

Cisterna (tank) 2 t

250 € Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava cisterna so zafatnina od 2 t so dimenzii 1.75x0.6x2 m.