Број на оглас: 3663309
Објавен на: 03.08.2020, 20:20
1 / 2

Iphone 7 neverlock

10.000 МКД
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
7
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
12 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot raboti besprekorno, ima instalirano ios 14.0 beta verzija, otvoren na site mrezi, so nego ima zastitna maska original od apple