Број на оглас: 3663268
Објавен на: 15.08.2020, 10:56
1 / 6

Bmw E46 318I - 99!

2.600 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Bmw E46 318i! Proizvedena 12 Mesec 1998 Godina!
Registrirana E Do 08.11.2020! So Kozni Sedista! So Full Oprema! Kolata E Vo Extra Super Sostojba! Za Poveke Informacii Na Tel..
Tel Br: 078-453-474