Број на оглас: 3663220
Објавен на: 02.08.2020, 13:47
1 / 2

SAMSUNG A20E BEL,FULL EXTRA CENA ZA KES!!!

По Договор
Марка:
Samsung
Модел:
a20e
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung Galaxy A20E bel vo full pakuvanje,socuvan bez nikakov problem,raboti na site mrezi (neverlock)
extra cena samo za kes!!!
slikite se od telefonot