Број на оглас: 3663218
Објавен на: 31.07.2020, 00:13
1 / 9

Michelin Latitude Sport 225/60/18

6.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
225
Висина:
60
Дијаметар:
18

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Комплет 4 гуми, добра состојба, не се криви ниту лепени.