Број на оглас: 3663156
Објавен на: 02.08.2020, 11:07
1 / 4

Renault Megane Scenik 16 se pr, i menuva 5555

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


odlicen