Број на оглас: 3663015
Објавен на: 30.07.2020, 19:05
1 / 3

Prodavam Laptop HP vo odlicna sostojba ITNO.

15.000 МКД Цената не е фиксна
Производител:
HP
Xaрд диск HDD:
500 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core i3
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
15 - 16 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptopot e vo odlicna sostojba samo sto nema baterija.
Specifikacii
Procesor : I3 -5005U
4Gb ram
Golemina na hard disk :500 Gb