Број на оглас: 3662906
Објавен на: 08.08.2020, 07:35
1 / 10

Renault Laguna 1.9dci

2.000 € Цената не е фиксна 2.200 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, napraven golem servis pred 5.000km, registrirana do 4.7.2021
***078/224-952 Tose