Број на оглас: 3662904
Објавен на: 02.08.2020, 10:00
1 / 9

Opel Bertone moze zamena

2.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2001
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ili menuvam Opel Astra Bertone 2.2 benzin so atest plin nov staven. Kolata e vo super sostojba i sve funkcionira. Moze zamena so moja ili vasa doplata. Za inf na tel.