Број на оглас: 3662822
Објавен на: 30.07.2020, 15:17
1 / 5

Peugeot 307 2.0 hdi Mozit zamena

3.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 307 2.0 HDI. So servis i zelen karton. Mozit i zamena za pomala kola do 77 Kw zaradi pocetnik vozac.
Za informacii javete se na brojot:
****
071 762 609